Περιγραφή
Code: 600-40269

ΚΗΡΟΠΗΓΙΟ ΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΣΧΕΔΙΑ, 5 LED, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ, ΜΕ TIMER, 38,5x5x14,5cm
€12,80
Code: 600-40269
| Διαστάσεις | 5 cm |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Χρώμα | Λευκό/White |
| Υλικό προϊόντος | MDF |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 5 |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Μήκος (cm) | 38,5 |
| Ύψος (cm) | 14,5 |
| Πλάτος (cm) | 5 |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας/Battery Operated |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 0,15W |