Περιγραφή
Code: 890-50001

ΘΕΡΜΑΝΤΙΚΟ ΧΑΛΑΖΙΑ 2000W IP34 1.8mCABLE
€106,50
Code: 890-50001
| Διαστάσεις | 34 × 3,6 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2000 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 8.7A |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP34 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3,6 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 4,3 |
| Ύψος | 23.5cm |
| Πλάτος | 9cm |
| Μήκος | 86.5cm |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 0dB |
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί & Μαύρο / Silver & Black |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμινιο & Πλαστικό / Aluminum & Plastic |
| Θερμοστάτης | Ναι / Yes |
| Θερμαντικό Στοιχείο | Λάμπα Χαλαζία / Quartz Tube |
| Κάλυψη Χώρου | 20m² |