Περιγραφή
Code: 300-20548

ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ AIR COOLER Φ18,5 10W ΜΕ USB ΚΑΙ RGB ΦΩΣ
€19,90
Code: 300-20548
| Διαστάσεις | 1 × 3 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC5V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Ενεργειακή Κλάση | ΙΙΙ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.72 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 25 |
| Διάμετρος | 18.5 |
| Πλάτος | 15 |
| Μήκος | 23.5 |
| Στροφές | 2000 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 55dB |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό και Γκρι / White and Grey |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | Πλαστικό/ Plastic |
| Αριθμός Φτερωτών | 3 |