Περιγραφή
Code: 300-20522

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΧΕΙΡΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ USB ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ 180° Φ9 ΧΑΚΙ
€7,49
Code: 300-20522
| Διαστάσεις | 3 × 18 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC5V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 5W |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.14 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,160 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 18 |
| Διάμετρος | Φ9 |
| Πλάτος | 5.85cm |
| Στροφές | 4000/4500/5200 |
| Χρώμα Προϊόντος | ΧΑΚΙ / KHAKI |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | ABS |
| Αριθμός Φτερωτών | 4 |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | 18650 li-ion battery |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 1-2hours |