Περιγραφή
Code: 300-25064

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΧΡΩΜΑ ΛΕΥΚΟ-ΞΥΛΟ Φ107 22W DC ΜΟΤΕΡ ΜΕ LED ΦΩΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛ
€126,90
Code: 300-25064
| Διαστάσεις | 4,6 × 5,8 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 22W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 4.6 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 5.8 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι / Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι / Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1/2/4/8 |
| Ταχύτητες | 6 |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | 41 / 54 cm |
| Διάμετρος | Φ107 |
| Στροφές | 160/185/210/232/260/280 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 46 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό σώμα με ξύλινες φτερωτές / White fan body with wood color blades |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό / Metallic |