Περιγραφή
Code: 600-40078

ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ,48 ΛΕΥΚΑ LED, 28x14x65cm, IP44
€29,14
Code: 600-40078
| Διαστάσεις | 5 cm |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Υλικό προϊόντος | Ακρυλικό/Acrilyc |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 48 |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μήκος (cm) | 28 |
| Ύψος (cm) | 65 |
| Πλάτος (cm) | 14 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:100-240V-50Hz/Output:31V-3.6W |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,02A-0,06W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Τύπος καλωδίου | PVC |