Περιγραφή
Code: 600-40082

ΑΚΡΥΛΙΚΟΣ ΤΑΡΑΝΔΟΣ ΚΑΘΙΣΤΟΣ, 200 ΛΕΥΚΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 74x36x73cm, IP44
€146,32
Code: 600-40082
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | PVC-Ακρυλικό/PVC-Acrylic |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 200 |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μήκος (cm) | 74 |
| Ύψος (cm) | 73 |
| Πλάτος (cm) | 36 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V-50-60Hz/Output:31V–6W |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | max, 6W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |