Περιγραφή
Code: 600-22587

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΗ 80cm, 24V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 120 LED/M, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
€297,97
Code: 600-22587
| Διαστάσεις | 504 cm |
|---|---|
| Κατηγορία | Διακοσμητικά με φως/Decoration with lights |
| Τύπος λαμπτήρα | SMD2835 |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Led ανα Μέτρο | 120 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 504 |
| Χρώμα καλωδίου | Mαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 2.8mm×3.5mm |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Μήκος (cm) | 0.8m |
| Ύψος (cm) | 44,5 |
| Πλάτος (cm) | 62,5 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 0,83 |