Περιγραφή
Code: 300-41103

ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ ΜΠΑΝΙΟΥ 2000W IP21 ΜΑΥΡΟ-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
€15,90
Code: 300-41103
| Διαστάσεις | 21 × 1 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2000W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50-60Hz |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 8.7A |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP21 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.0kg |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.1kg |
| Ταχύτητες | 2 (1000W-2000W) |
| Ύψος | 25cm |
| Πλάτος | 13.5cm |
| Μήκος | 19cm |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | ≤50dB |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο και Πορτοκαλί / Black and Orange |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι/ Yes |