Περιγραφή
Code: 300-20552

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΧΕΙΡΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ USB Φ10 2000mAh ΡΟΖ
€11,90
Code: 300-20552
| Διαστάσεις | 3 × 22,2 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC5V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 5W |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.16 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.24 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 22,2 cm |
| Διάμετρος | Φ10 |
| Πλάτος | 4 cm |
| Μήκος | 9,7 cm |
| Στροφές | 800/600/400 |
| Χρώμα Προϊόντος | Ροζ / Pink |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο / Aluminium |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | ABS |
| Αριθμός Φτερωτών | 5 |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Ρυθμιζόμενη Γωνία Αέρα | 30° |