Περιγραφή
Code: 300-20540

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΧΕΙΡΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ USB ΚΑΙ ΒΑΣΗ ΚΙΝΗΤΟΥ Φ9 ΜΩΒ
€7,90
Code: 300-20540
| Διαστάσεις | 5 × 202,42 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC5V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4.5W |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.110 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.183 |
| Ταχύτητες | 5 |
| Ύψος | 202.42mm |
| Διάμετρος | Φ9 |
| Πλάτος | 95mm |
| Μήκος | 202.42mm |
| Στροφές | 2600/3100/3600/4000/4300r/min |
| Χρώμα Προϊόντος | Μωβ / Purple |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | PP |
| Αριθμός Φτερωτών | 3 |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | 18650 li-ion battery |