Περιγραφή
Code: 300-20529

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΧΕΙΡΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ USB Φ10 ΛΕΥΚΟ-MΠΛΕ
€5,99
Code: 300-20529
| Διαστάσεις | 3 × 21 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC5V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4.5W |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,115 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,14 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 21 |
| Διάμετρος | Φ10 |
| Πλάτος | 4 |
| Μήκος | 10,5 |
| Στροφές | 2000/2600/3100 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό-Μπλέ Φτερωτή / White-Blue Blade |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | PP |
| Αριθμός Φτερωτών | 4 |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | 14500 battery |