Περιγραφή
Code: 300-20526

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΧΕΙΡΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ USB Φ8 ΛΕΥΚΟ-ΜΠΛΕ
€5,49
Code: 300-20526
| Διαστάσεις | 3 × 13,7 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC5V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4.5W |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,09 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,1 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 13,7 |
| Διάμετρος | Φ8 |
| Πλάτος | 3,6 |
| Μήκος | 9 |
| Στροφές | 3000/3800/4500 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό-Μπλέ Φτερωτή / White-Blue Blade |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | PP |
| Αριθμός Φτερωτών | 7 |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | 14500 battery |