Περιγραφή
Code: 300-20016

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΒΑΣΗ ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ Φ40 60W 5 ΦΤΕΡΩΤΕΣ LED ΟΘΟΝΗ ΑΦΗΣ
€48,90
Code: 300-20016
| Διαστάσεις | 5,1 × 5,8 cm |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 60W |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 0,23 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 5,1 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 5,8 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 0,5-7.5 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Ύψος | 135 |
| Διάμετρος | 40 |
| Πλάτος | 40 |
| Μήκος | 135 |
| Στροφές | 1250±50 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 60< |